PM125SH-330M
Product Overview
Part Number: PM125SH-330M
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 33UH 2.1A 57 MOHM SMD
Datasheets: PM125SH-330M.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of PM125SH-330M
Part Number PM125SH-330M Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 33UH 2.1A 57 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 5855 pcs Data sheet PM125SH-330M.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
PM125SH-390M
PM125SH-390M
Manufacturers: Bourns, Inc.
Description: FIXED IND 39UH 2A 68 MOHM SMD
In stock: 6412 pcs
Download: PM125SH-390M.pdf
RFQ
PM125SH-390M-RC
PM125SH-390M-RC
Manufacturers: Bourns, Inc.
Description: FIXED IND 39UH 2.8A 70 MOHM SMD
Download: PM125SH-390M-RC.pdf
RFQ
PM125SH-330M-RC
PM125SH-330M-RC
Description: FIXED IND 33UH 3A 60 MOHM SMD