VLS252015T-3R3M1R0
TDK CorporationTDK Corporation
VLS252015T-3R3M1R0 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: VLS252015T-3R3M1R0
Manufacturer/Brand: TDK Corporation
Product description FIXED IND 3.3UH 1A 218 MOHM SMD
Datasheets: VLS252015T-3R3M1R0.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Message
Specifications of VLS252015T-3R3M1R0
Part Number VLS252015T-3R3M1R0 Manufacturer TDK Corporation
Description FIXED IND 3.3UH 1A 218 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant