VLS252015ET-6R8M-CA
TDK CorporationTDK Corporation
VLS252015ET-6R8M-CA Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: VLS252015ET-6R8M-CA
Manufacturer/Brand: TDK Corporation
Product description FIXED IND 6.8UH 730MA 480 MOHM
Datasheets: VLS252015ET-6R8M-CA.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
4000 pcs
  • Message
Specifications of VLS252015ET-6R8M-CA
Part Number VLS252015ET-6R8M-CA Manufacturer TDK Corporation
Description FIXED IND 6.8UH 730MA 480 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 464305 pcs Data sheet VLS252015ET-6R8M-CA.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
VLS252015T-1R5N1R4
VLS252015T-1R5N1R4
Manufacturers: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1.5UH 1.4A 120 MOHM
In stock: 303523 pcs
Download: VLS252015T-1R5N1R4.pdf
RFQ
VLS252015ET-6R8M
VLS252015ET-6R8M
Manufacturers: TDK Corporation
Description: FIXED IND 6.8UH 730MA 480 MOHM