VLS252015T-2R2M1R2
TDK CorporationTDK Corporation
VLS252015T-2R2M1R2 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: VLS252015T-2R2M1R2
Manufacturer/Brand: TDK Corporation
Product description FIXED IND 2.2UH 1.2A 160 MOHM
Datasheets: VLS252015T-2R2M1R2.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
4000 pcs
  • Message
Specifications of VLS252015T-2R2M1R2
Part Number VLS252015T-2R2M1R2 Manufacturer TDK Corporation
Description FIXED IND 2.2UH 1.2A 160 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant