VLS252015T-100MR66
TDK CorporationTDK Corporation
VLS252015T-100MR66 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: VLS252015T-100MR66
Manufacturer/Brand: TDK Corporation
Product description FIXED IND 10UH 660MA 588 MOHM
Datasheets: VLS252015T-100MR66.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
4000 pcs
  • Message
Specifications of VLS252015T-100MR66
Part Number VLS252015T-100MR66 Manufacturer TDK Corporation
Description FIXED IND 10UH 660MA 588 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant