VLS252015T-6R8MR73
TDK CorporationTDK Corporation
VLS252015T-6R8MR73 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: VLS252015T-6R8MR73
Manufacturer/Brand: TDK Corporation
Product description FIXED IND 6.8UH 730MA 480 MOHM
Datasheets: VLS252015T-6R8MR73.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Message
Specifications of VLS252015T-6R8MR73
Part Number VLS252015T-6R8MR73 Manufacturer TDK Corporation
Description FIXED IND 6.8UH 730MA 480 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant