VLS3010ET-100M
TDK CorporationTDK Corporation
VLS3010ET-100M Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: VLS3010ET-100M
Manufacturer/Brand: TDK Corporation
Product description FIXED IND 10UH 560MA 468 MOHM
Datasheets: VLS3010ET-100M.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
4000 pcs
  • Message
Specifications of VLS3010ET-100M
Part Number VLS3010ET-100M Manufacturer TDK Corporation
Description FIXED IND 10UH 560MA 468 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 700476 pcs Data sheet VLS3010ET-100M.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
VLS2520XX-HBU-KIT
VLS2520XX-HBU-KIT
Manufacturers: TDK Corporation
Description: VLS-HBU SERIES POWER INDUCTOR KI
In stock: 2015 pcs
Download: VLS2520XX-HBU-KIT.pdf
RFQ
VLS3010ET-150M
VLS3010ET-150M
Manufacturers: TDK Corporation
Description: FIXED IND 15UH 480MA 612 MOHM
Download: VLS3010ET-150M.pdf
RFQ
VLS3010ET-100M-CA
VLS3010ET-100M-CA
Description: FIXED IND 10UH 800MA 468 MOHM