VLS3010ET-150M
TDK CorporationTDK Corporation
VLS3010ET-150M Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: VLS3010ET-150M
Manufacturer/Brand: TDK Corporation
Product description FIXED IND 15UH 480MA 612 MOHM
Datasheets: VLS3010ET-150M.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
4000 pcs
  • Message
Specifications of VLS3010ET-150M
Part Number VLS3010ET-150M Manufacturer TDK Corporation
Description FIXED IND 15UH 480MA 612 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant