VLS3010ET-1R5N-CA
TDK CorporationTDK Corporation
VLS3010ET-1R5N-CA Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: VLS3010ET-1R5N-CA
Manufacturer/Brand: TDK Corporation
Product description FIXED IND 1.5UH 1.9A 85 MOHM SMD
Datasheets: VLS3010ET-1R5N-CA.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
4000 pcs
  • Message
Specifications of VLS3010ET-1R5N-CA
Part Number VLS3010ET-1R5N-CA Manufacturer TDK Corporation
Description FIXED IND 1.5UH 1.9A 85 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant