VLS3010ET-2R2M-CA
TDK CorporationTDK Corporation
VLS3010ET-2R2M-CA Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: VLS3010ET-2R2M-CA
Manufacturer/Brand: TDK Corporation
Product description FIXED IND 2.2UH 1.7A 116 MOHM
Datasheets: VLS3010ET-2R2M-CA.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Message
Specifications of VLS3010ET-2R2M-CA
Part Number VLS3010ET-2R2M-CA Manufacturer TDK Corporation
Description FIXED IND 2.2UH 1.7A 116 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant