VLS3010ET-3R3M
TDK CorporationTDK Corporation
VLS3010ET-3R3M Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: VLS3010ET-3R3M
Manufacturer/Brand: TDK Corporation
Product description FIXED IND 3.3UH 1A 156 MOHM SMD
Datasheets: VLS3010ET-3R3M.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Message
Specifications of VLS3010ET-3R3M
Part Number VLS3010ET-3R3M Manufacturer TDK Corporation
Description FIXED IND 3.3UH 1A 156 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant