VLS3010T-100MR65
TDK CorporationTDK Corporation
VLS3010T-100MR65 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: VLS3010T-100MR65
Manufacturer/Brand: TDK Corporation
Product description FIXED IND 10UH 650MA 468 MOHM
Datasheets: VLS3010T-100MR65.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
4000 pcs
  • Message
Specifications of VLS3010T-100MR65
Part Number VLS3010T-100MR65 Manufacturer TDK Corporation
Description FIXED IND 10UH 650MA 468 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant