VLS3010ET-6R8M-CA
TDK CorporationTDK Corporation
VLS3010ET-6R8M-CA Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: VLS3010ET-6R8M-CA
Manufacturer/Brand: TDK Corporation
Product description FIXED IND 6.8UH 1A 312 MOHM SMD
Datasheets: VLS3010ET-6R8M-CA.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
4000 pcs
  • Message
Specifications of VLS3010ET-6R8M-CA
Part Number VLS3010ET-6R8M-CA Manufacturer TDK Corporation
Description FIXED IND 6.8UH 1A 312 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 455499 pcs Data sheet VLS3010ET-6R8M-CA.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
VLS3010ET-6R8M
VLS3010ET-6R8M
Manufacturers: TDK Corporation
Description: FIXED IND 6.8UH 690MA 312 MOHM