VLS3010ET-220M
TDK CorporationTDK Corporation
VLS3010ET-220M Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: VLS3010ET-220M
Manufacturer/Brand: TDK Corporation
Product description FIXED IND 22UH 380MA 900 MOHM
Datasheets: VLS3010ET-220M.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
4000 pcs
  • Message
Specifications of VLS3010ET-220M
Part Number VLS3010ET-220M Manufacturer TDK Corporation
Description FIXED IND 22UH 380MA 900 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 632242 pcs Data sheet VLS3010ET-220M.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
VLS3010ET-220M-CA
VLS3010ET-220M-CA
Manufacturers: TDK Corporation
Description: FIXED IND 22UH 600MA 900 MOHM