VLS252015ET-6R8M
TDK CorporationTDK Corporation
VLS252015ET-6R8M Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: VLS252015ET-6R8M
Manufacturer/Brand: TDK Corporation
Product description FIXED IND 6.8UH 730MA 480 MOHM
Datasheets: VLS252015ET-6R8M.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Message
Specifications of VLS252015ET-6R8M
Part Number VLS252015ET-6R8M Manufacturer TDK Corporation
Description FIXED IND 6.8UH 730MA 480 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 221379 pcs Data sheet VLS252015ET-6R8M.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
VLS252015T-1R0N1R7
VLS252015T-1R0N1R7
Manufacturers: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1UH 1.7A 82 MOHM SMD
In stock: 121448 pcs
Download: VLS252015T-1R0N1R7.pdf
RFQ
VLS252015T-2R2M1R2
VLS252015T-2R2M1R2
Manufacturers: TDK Corporation
Description: FIXED IND 2.2UH 1.2A 160 MOHM
Download: VLS252015T-2R2M1R2.pdf
RFQ
VLS252015ET-6R8M-CA
VLS252015ET-6R8M-CA
Description: FIXED IND 6.8UH 730MA 480 MOHM