VLS252015ET-4R7M-CA
TDK CorporationTDK Corporation
VLS252015ET-4R7M-CA Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: VLS252015ET-4R7M-CA
Manufacturer/Brand: TDK Corporation
Product description FIXED IND 4.7UH 890MA 318 MOHM
Datasheets: VLS252015ET-4R7M-CA.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Message
Specifications of VLS252015ET-4R7M-CA
Part Number VLS252015ET-4R7M-CA Manufacturer TDK Corporation
Description FIXED IND 4.7UH 890MA 318 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant