VLS252015ET-3R3M-CA
TDK CorporationTDK Corporation
VLS252015ET-3R3M-CA Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: VLS252015ET-3R3M-CA
Manufacturer/Brand: TDK Corporation
Product description FIXED IND 3.3UH 1.05A 219 MOHM
Datasheets: VLS252015ET-3R3M-CA.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
4000 pcs
  • Message
Specifications of VLS252015ET-3R3M-CA
Part Number VLS252015ET-3R3M-CA Manufacturer TDK Corporation
Description FIXED IND 3.3UH 1.05A 219 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant