TSL1112RA-471KR72-PF
TDK CorporationTDK Corporation
TSL1112RA-471KR72-PF Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: TSL1112RA-471KR72-PF
Manufacturer/Brand: TDK Corporation
Product description FIXED IND 470UH 720MA 660 MOHM
Datasheets: TSL1112RA-471KR72-PF.pdf
  • Message
Specifications of TSL1112RA-471KR72-PF
Part Number TSL1112RA-471KR72-PF Manufacturer TDK Corporation
Description FIXED IND 470UH 720MA 660 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant