TSL1112RA-6R8M4R6-PF
TDK CorporationTDK Corporation
TSL1112RA-6R8M4R6-PF Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: TSL1112RA-6R8M4R6-PF
Manufacturer/Brand: TDK Corporation
Product description FIXED IND 6.8UH 4.6A 16 MOHM TH
Datasheets: TSL1112RA-6R8M4R6-PF.pdf
  • Message
Specifications of TSL1112RA-6R8M4R6-PF
Part Number TSL1112RA-6R8M4R6-PF Manufacturer TDK Corporation
Description FIXED IND 6.8UH 4.6A 16 MOHM TH Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant