TSL1112RA-680K1R6-PF
TDK CorporationTDK Corporation
TSL1112RA-680K1R6-PF Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: TSL1112RA-680K1R6-PF
Manufacturer/Brand: TDK Corporation
Product description FIXED IND 68UH 1.6A 130 MOHM TH
Datasheets: TSL1112RA-680K1R6-PF.pdf
  • Message
Specifications of TSL1112RA-680K1R6-PF
Part Number TSL1112RA-680K1R6-PF Manufacturer TDK Corporation
Description FIXED IND 68UH 1.6A 130 MOHM TH Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 4746 pcs Data sheet TSL1112RA-680K1R6-PF.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
TSL1112RA-471KR72-PF
TSL1112RA-471KR72-PF
Manufacturers: TDK Corporation
Description: FIXED IND 470UH 720MA 660 MOHM