TSL1112RA-3R3M5R9-PF
TDK CorporationTDK Corporation
TSL1112RA-3R3M5R9-PF Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: TSL1112RA-3R3M5R9-PF
Manufacturer/Brand: TDK Corporation
Product description FIXED IND 3.3UH 5.9A 10 MOHM TH
Datasheets: TSL1112RA-3R3M5R9-PF.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
  • Message
Specifications of TSL1112RA-3R3M5R9-PF
Part Number TSL1112RA-3R3M5R9-PF Manufacturer TDK Corporation
Description FIXED IND 3.3UH 5.9A 10 MOHM TH Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant