TSL1112RA-221K1R0-PF
TDK CorporationTDK Corporation
TSL1112RA-221K1R0-PF Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: TSL1112RA-221K1R0-PF
Manufacturer/Brand: TDK Corporation
Product description FIXED IND 220UH 1A 330 MOHM TH
Datasheets: TSL1112RA-221K1R0-PF.pdf
  • Message
Specifications of TSL1112RA-221K1R0-PF
Part Number TSL1112RA-221K1R0-PF Manufacturer TDK Corporation
Description FIXED IND 220UH 1A 330 MOHM TH Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant