TSL1112RA-2R2M6R7-PF
TDK CorporationTDK Corporation
TSL1112RA-2R2M6R7-PF Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: TSL1112RA-2R2M6R7-PF
Manufacturer/Brand: TDK Corporation
Product description FIXED IND 2.2UH 6.7A 73 MOHM TH
Datasheets: TSL1112RA-2R2M6R7-PF.pdf
  • Message
Specifications of TSL1112RA-2R2M6R7-PF
Part Number TSL1112RA-2R2M6R7-PF Manufacturer TDK Corporation
Description FIXED IND 2.2UH 6.7A 73 MOHM TH Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant