TSL1112RA-330K2R3-PF
TDK CorporationTDK Corporation
TSL1112RA-330K2R3-PF Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: TSL1112RA-330K2R3-PF
Manufacturer/Brand: TDK Corporation
Product description FIXED IND 33UH 2.3A 62 MOHM TH
Datasheets: TSL1112RA-330K2R3-PF.pdf
  • Message
Specifications of TSL1112RA-330K2R3-PF
Part Number TSL1112RA-330K2R3-PF Manufacturer TDK Corporation
Description FIXED IND 33UH 2.3A 62 MOHM TH Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant