TSL1112RA-470K2R1-PF
TDK CorporationTDK Corporation
TSL1112RA-470K2R1-PF Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: TSL1112RA-470K2R1-PF
Manufacturer/Brand: TDK Corporation
Product description FIXED IND 47UH 2.1A 75 MOHM TH
Datasheets: TSL1112RA-470K2R1-PF.pdf
  • Message
Specifications of TSL1112RA-470K2R1-PF
Part Number TSL1112RA-470K2R1-PF Manufacturer TDK Corporation
Description FIXED IND 47UH 2.1A 75 MOHM TH Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant