TSL1112RA-681KR56-PF
TDK CorporationTDK Corporation
TSL1112RA-681KR56-PF Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: TSL1112RA-681KR56-PF
Manufacturer/Brand: TDK Corporation
Product description FIXED IND 680UH 560MA 1.1 OHM TH
Datasheets: TSL1112RA-681KR56-PF.pdf
  • Message
Specifications of TSL1112RA-681KR56-PF
Part Number TSL1112RA-681KR56-PF Manufacturer TDK Corporation
Description FIXED IND 680UH 560MA 1.1 OHM TH Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 5460 pcs Data sheet TSL1112RA-681KR56-PF.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
TSL1112RA-3R3M5R9-PF
TSL1112RA-3R3M5R9-PF
Manufacturers: TDK Corporation
Description: FIXED IND 3.3UH 5.9A 10 MOHM TH