TSL1112RA-1R0M7R7-PF
TDK CorporationTDK Corporation
TSL1112RA-1R0M7R7-PF Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: TSL1112RA-1R0M7R7-PF
Manufacturer/Brand: TDK Corporation
Product description FIXED IND 1UH 7.7A 58 MOHM TH
Datasheets: TSL1112RA-1R0M7R7-PF.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
  • Message
Specifications of TSL1112RA-1R0M7R7-PF
Part Number TSL1112RA-1R0M7R7-PF Manufacturer TDK Corporation
Description FIXED IND 1UH 7.7A 58 MOHM TH Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant