ALF40C122EE200
Product Overview
Part Number: ALF40C122EE200
Manufacturer/Brand: KEMET
Product description CAP ALU 1200UF 20% 200V PRESSFIT
Datasheets: ALF40C122EE200.pdf
Reference Price (In US Dollars)
216 pcs
  • Message
Specifications of ALF40C122EE200
Part Number ALF40C122EE200 Manufacturer KEMET
Description CAP ALU 1200UF 20% 200V PRESSFIT Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant