ALF40C103DF063
Product Overview
Part Number: ALF40C103DF063
Manufacturer/Brand: KEMET
Product description CAP ALU 10000UF 20% 63V PRESSFIT
Datasheets: ALF40C103DF063.pdf
Reference Price (In US Dollars)
200 pcs
  • Message
Specifications of ALF40C103DF063
Part Number ALF40C103DF063 Manufacturer KEMET
Description CAP ALU 10000UF 20% 63V PRESSFIT Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant