ALF40C103EE063
Product Overview
Part Number: ALF40C103EE063
Manufacturer/Brand: KEMET
Product description CAP ALU 10000UF 20% 63V PRESSFIT
Datasheets: ALF40C103EE063.pdf
Reference Price (In US Dollars)
216 pcs
  • Message
Specifications of ALF40C103EE063
Part Number ALF40C103EE063 Manufacturer KEMET
Description CAP ALU 10000UF 20% 63V PRESSFIT Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant