ALF40C121DC450
Product Overview
Part Number: ALF40C121DC450
Manufacturer/Brand: KEMET
Product description CAP ALU 120UF 20% 450V PRESSFIT
Datasheets: ALF40C121DC450.pdf
Reference Price (In US Dollars)
200 pcs
  • Message
Specifications of ALF40C121DC450
Part Number ALF40C121DC450 Manufacturer KEMET
Description CAP ALU 120UF 20% 450V PRESSFIT Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant