ALF40C122FP450
Product Overview
Part Number: ALF40C122FP450
Manufacturer/Brand: KEMET
Product description CAP ALU 1200UF 20% 450V PRESSFIT
Datasheets: ALF40C122FP450.pdf
Reference Price (In US Dollars)
120 pcs
  • Message
Specifications of ALF40C122FP450
Part Number ALF40C122FP450 Manufacturer KEMET
Description CAP ALU 1200UF 20% 450V PRESSFIT Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant