ALF40C124EP025
Product Overview
Part Number: ALF40C124EP025
Manufacturer/Brand: KEMET
Product description CAP ALU 120000UF 20% 25V PRESSFT
Datasheets: ALF40C124EP025.pdf
Reference Price (In US Dollars)
216 pcs
  • Message
Specifications of ALF40C124EP025
Part Number ALF40C124EP025 Manufacturer KEMET
Description CAP ALU 120000UF 20% 25V PRESSFT Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant