ALF40C152EF200
Product Overview
Part Number: ALF40C152EF200
Manufacturer/Brand: KEMET
Product description CAP ALU 1500UF 20% 200V PRESSFIT
Datasheets: ALF40C152EF200.pdf
Reference Price (In US Dollars)
216 pcs
  • Message
Specifications of ALF40C152EF200
Part Number ALF40C152EF200 Manufacturer KEMET
Description CAP ALU 1500UF 20% 200V PRESSFIT Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant