ALF40C123DC040
Product Overview
Part Number: ALF40C123DC040
Manufacturer/Brand: KEMET
Product description CAP ALU 12000UF 20% 40V PRESSFIT
Datasheets: ALF40C123DC040.pdf
Reference Price (In US Dollars)
200 pcs
  • Message
Specifications of ALF40C123DC040
Part Number ALF40C123DC040 Manufacturer KEMET
Description CAP ALU 12000UF 20% 40V PRESSFIT Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant