337CKE010M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
337CKE010M Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 337CKE010M
Manufacturer/Brand: Illinois Capacitor
Product description CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
Datasheets: 337CKE010M.pdf
Reference Price (In US Dollars)
10000 pcs
  • Message
Specifications of 337CKE010M
Part Number 337CKE010M Manufacturer Illinois Capacitor
Description CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant