337BPA025M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
337BPA025M Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 337BPA025M
Manufacturer/Brand: Illinois Capacitor
Product description CAP ALUM 330UF 20% 25V AXIAL
Datasheets: 337BPA025M.pdf
Reference Price (In US Dollars)
16000 pcs
  • Message
Specifications of 337BPA025M
Part Number 337BPA025M Manufacturer Illinois Capacitor
Description CAP ALUM 330UF 20% 25V AXIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant