337AVG016MFF
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
337AVG016MFF Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 337AVG016MFF
Manufacturer/Brand: Illinois Capacitor
Product description CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V T/H
Datasheets: 337AVG016MFF.pdf
Reference Price (In US Dollars)
4000 pcs
  • Message
Specifications of 337AVG016MFF
Part Number 337AVG016MFF Manufacturer Illinois Capacitor
Description CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V T/H Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 307899 pcs Data sheet 337AVG016MFF.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
337BPA016M
337BPA016M
Manufacturers: Illinois Capacitor
Description: CAP ALUM 330UF 20% 16V AXIAL