337AXZ6R3M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 337AXZ6R3M
Manufacturer/Brand: Illinois Capacitor
Product description CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD
Datasheets: 337AXZ6R3M.pdf
Reference Price (In US Dollars)
10000 pcs
  • Message
Specifications of 337AXZ6R3M
Part Number 337AXZ6R3M Manufacturer Illinois Capacitor
Description CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant