337CKE025M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
337CKE025M Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 337CKE025M
Manufacturer/Brand: Illinois Capacitor
Product description CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Datasheets: 337CKE025M.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Message
Specifications of 337CKE025M
Part Number 337CKE025M Manufacturer Illinois Capacitor
Description CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant