337CKE100M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
337CKE100M Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 337CKE100M
Manufacturer/Brand: Illinois Capacitor
Product description CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL
Datasheets: 337CKE100M.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Message
Specifications of 337CKE100M
Part Number 337CKE100M Manufacturer Illinois Capacitor
Description CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant