337CKE200M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
337CKE200M Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 337CKE200M
Manufacturer/Brand: Illinois Capacitor
Product description CAP ALUM 330UF 20% 200V RADIAL
Datasheets: 337CKE200M.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
  • Message
Specifications of 337CKE200M
Part Number 337CKE200M Manufacturer Illinois Capacitor
Description CAP ALUM 330UF 20% 200V RADIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant