337CKH100M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
337CKH100M Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 337CKH100M
Manufacturer/Brand: Illinois Capacitor
Product description CAP ALUM 330UF 20% 100V T/H
Datasheets: 337CKH100M.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
  • Message
Specifications of 337CKH100M
Part Number 337CKH100M Manufacturer Illinois Capacitor
Description CAP ALUM 330UF 20% 100V T/H Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant