PM125S-821M
Product Overview
Part Number: PM125S-821M
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 820UH 360MA 2 OHM SMD
Datasheets: PM125S-821M.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of PM125S-821M
Part Number PM125S-821M Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 820UH 360MA 2 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 3799 pcs Data sheet PM125S-821M.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
PM125SH-100M-RC
PM125SH-100M-RC
Manufacturers: Bourns, Inc.
Description: FIXED IND 10UH 5.5A 20 MOHM SMD
In stock: 171793 pcs
Download: PM125SH-100M-RC.pdf
RFQ
PM125S-821M-RC
PM125S-821M-RC
Manufacturers: Bourns, Inc.
Description: FIXED IND 820UH 360MA 2 OHM SMD