PM125S-820M-RC
Product Overview
Part Number: PM125S-820M-RC
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 82UH 1.14A 200 MOHM
Datasheets: PM125S-820M-RC.pdf
  • Message
Specifications of PM125S-820M-RC
Part Number PM125S-820M-RC Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 82UH 1.14A 200 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant