PM125S-681M
Product Overview
Part Number: PM125S-681M
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 680UH 400MA 1.78 OHM
Datasheets: PM125S-681M.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of PM125S-681M
Part Number PM125S-681M Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 680UH 400MA 1.78 OHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant