PM125S-680M-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PM125S-680M-RC
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 68UH 1.26A 170 MOHM
Datasheets: PM125S-680M-RC.pdf
  • Message
Specifications of PM125S-680M-RC
Part Number PM125S-680M-RC Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 68UH 1.26A 170 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant