PM125S-821M-RC
Product Overview
Part Number: PM125S-821M-RC
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 820UH 360MA 2 OHM SMD
Datasheets: PM125S-821M-RC.pdf
  • Message
Specifications of PM125S-821M-RC
Part Number PM125S-821M-RC Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 820UH 360MA 2 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant