PM125SH-102M
Product Overview
Part Number: PM125SH-102M
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 1MH 400MA 1.53 OHM SMD
Datasheets: PM125SH-102M.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of PM125SH-102M
Part Number PM125SH-102M Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 1MH 400MA 1.53 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant