PM125SH-120M
Product Overview
Part Number: PM125SH-120M
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 12UH 3.5A 27 MOHM SMD
Datasheets: PM125SH-120M.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of PM125SH-120M
Part Number PM125SH-120M Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 12UH 3.5A 27 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant